Las Capitol Casa Lila
| Wifi Wi-Fi | Légkondicionálás | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
3 vendég befogadására alkalmas, a Las Capitol Casa Lila Balneario Mar Azul olyan jelentős kulturális nevezetességektől, mint a Casa de los Peones y Tanque de Agua de Mar de las Pampas, körülbelül 25 perc sétára található.
A Zona De Pesca Mar Azul 2 km-re, a Blue Beach pedig 2,1 km-re fekszik a villától. Az 1 hálószobás szálláshely olyan természeti látnivalókhoz is közel van, mint a hozzávetőlegesen egy 10 perces vezetésre lévő Natural Reserve Mar de Las Pampas.
A Las Capitol Casa Lila ablakaiból a vendégek élvezhetik a kertre néző kilátást.
A La Zorra Cafeteria Restaurant argentin ínyencségeket kínál mindössze 1 km-re.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Háziállat engedélyezett
Tevékenységek és relaxáció
- Kert
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Las Capitol Casa Lila kínál konyhai felszereltséget?
A Las Capitol Casa Lila felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
A Las Capitol Casa Lila élvezetes kilátást kínál?
A Las Capitol Casa Lila kertre néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Las Capitol Casa Lila területén tartózkodunk?
Balneario Mar Azul nevezetességei közé tartozik a Paseo de Compras és a Zona De Pesca Mar Azul, amelyek 2 km-re, illetve 2,1 km-re találhatók a Las Capitol Casa Lila területétől. Ezenkívül a Blue Beach (2,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.